כוח תורה של הרבי להלן סיפור מדהים על ישועה מופלאה ששמע הרב אליעזר

כוח תורה של הרבי- הכנסת ספר תורה סגולה

להלן סיפור מדהים על ישועה מופלאה ששמע הרב אליעזר ג. מכפר חב״ד על הרבי מחבד, מפי בעל המעשה: היה זה לפני למעלה משלושים וחמש שנה, התגוררנו אז ברומניה. היינו משפחה שמחה ומאושרת.
באחד הימים פרצה שריפה בבית. כולנו ניצלנו בחסדי ה' יתברך. אך אחותי הקטנה בת החמש ל״ע נכוותה קשות והובהלה לבית-הרפואה.
שבועיים שלמים היו הורי לילה ויום צמודים ליד מיטתה של הבת ולא עזבו אותה אפילו לרגע אחד. הטיפולים הרפואיים עזרו ב״ה, וברחמי שמיים מצבה החל להשתפר.
לילה אחד החליטו הורי לחזור לבית לאגור כוחות וגם כדי להיות איתנו. התכנון היה שלמחרת השכם בבוקר יחזרו לבית הרפואה.
כשחזרו בבוקר לבית-הרפואה, כפי שתכננו, הם מצאו את מיטתה של אחותי ריקה!!! הם חיפשו אותה בכל מקום ברחבי בית-הרפואה.
הם שאלו את הרופאים והאחיות של המחלקה, אבל אף אחד לא ידע היכן הבת נעלמה. עד שחדרה להכרתם ההבנה: אחותי נחטפה עבור בצע כסף, דבר שהיה נפוץ בתקופה ההיא.
החוטפים כנראה חיפשו שעת כושר לחטוף ילדים בבית- הרפואה. כאשר גילו ילדה קטנה בת חמש שנים בלבד הנמצאת לבדה ללא השגחה של מבוגרים, הם ניצלו את שעת הכושר וחטפו אותה!
את כל רומניה הורי יחרשו' בחיפושים אחריה – אך לשווא. סיפור החטיפה פורסם, אך הוא היה אחד מני רבים ולא הוביל לשום ממצאים.
ביתנו הפך לבית מלא אבל ויגון. הורי האשימו את עצמם על החטיפה, כיצד הם השאירו את הבת לבדה, ולא נשאר איתה אף אחד מהם.
לאחר תקופה מסוימת הם התייאשו מלמצוא את הבת. כל יום שעבר ללא כל תוצאה הרחיק בצורה משמעותית את הסיכויים למצוא אותה.
בצר להם החליטו הורי לעלות לארץ ולנסות לשכוח את דבר החטיפה ואת רגשות האשם שלהם. היה זה באמצע שנות השמונים.
בארץ השתלבתי באחת הישיבות וב״ה עשיתי חיל בלימודי. והנה בשיא פריחתי, גילו אצלי את המחלה הקשה ה' ירחם.
הבשורה נפלה על הור" 'כרעם ביום בהירי. אמרתי להורי אני נוסע לרבי מליובאוויטש לבקש ברכה לרפואה שלימה. הם נתנו לי את ברכתם.
כשהגעתי לרבי, סיפרתי לצדיק על דבר המחלה וביקשתי ברכה לרפואה שלימה. הרבי נתן לי דולר לצדקה ואמר לי: "רפואה שלימה, בעז״ה הכל יעבור".
דרך אגב, בדיוק כך היה. מברכתו של הרבי לא נפל דבר. המחלה נעלמה בס״ד לגמרי, ולאחר זמן מה הקמתי את ביתי וב״ה כיום אני נשוי עם ילדים.
כשהייתי מול הרבי החלטתי גם לבקש ברכה עבור אחותי שנחטפה. שטחתי בפני הרבי את כל הסיפור. בסיום דברי הרבי נותן לי דולר ואמר לי בזה הלשון:
"בשנת היתש"ס עוד תראו ניסים בעז״ה". לשמע התשובה חטפתי הלם. הרבי מדבר איתי על עוד למעלה מעשר שנים.
אמרתי לרבי שוב: "מחילה מהרב, לא שמעתי", והצדיק חזר על דבריו מילה במילה, ושוב אמר לי: "בשנת היתש״ס עוד תראו ניסים בעז״ה".
השנים חלפו מאז. הצדיק לצערנו הרב התבקש לבית עולמו בשנת היתשנ״ד ואנחנו כמעט ושכחנו מאותה הבטחה. בתאריך כי אלול היתש"ס (שנת 2000 למניינם) אשתי חיפשה עובדת זרה לעזרה בניקיון הבית.
היה לידינו מקום ידוע, שבו כל העובדות, שחיפשו עבודה, היו מתרכזות בו – ואנשים שחיפשו עובדות, היו מגיעים לשם ומוצאים את העובדת המתאימה להם עבור אותה סוג עבודה, וכמובן שהשכר היה מוסכם בין שני הצדדים.
אשתי הלכה לשם וחזרה כעבור מספר דקות עם עובדת זרה, רומניה. העובדת החלה לנקות בתוך הבית. תוך כדי עבודה היא סיפרה, שהיא גדלה במנזר נוצרי, אך זכור לה, שהוריה היו יהודיים.
לשמע דברים אלו קפצתי מיד הספה ושאלתי אותה אם יש לה הוכחה למה שאמרה. והיא אמרה: "יש לי תמונה יחידה שלי עם אימא שלי". ובו במקום הוציאה את ארנקה והראתה לנו תמונה שלה עם אימה.
בתמונה הופיעה אימי עם אותה בת חטופה. רצתי מיד לאימי להראות לה את התמונה. מיותר לציין, מה היה שם. שאלתי את אימי: "יש לך עוד סימן מהבת?". והיא ענתה, שעל גופה של אחותי במקום מסוים נשארה צלקת מהכוויות.
טסנו הביתה בחזרה, והצלקת הייתה. אחותנו חזרה אלינו בצורה מופלאה לחלוטין, בשנת היתש״ס, בדיוק כפי שרבי אמר לנו!

סגור לתגובות.