הדברה ירוקה ומדביר

הדברה ירוקה

מאחר שהעיר נמצאת במישור החוף החם, מאחר שהיא צפופה בבניינים ובאנשים, מאחר שהאשפה והביוב בה חוגגים – מזיקים רבים מוצאים את מגוריהם בעיר זו, ובמיוחד בעונת הקיץ, שרק הולכת ונעשית חמה יותר ויותר כל שנה.
בהתחשב במצב הזה, הדברה כימית איננה ראויה לשימוש בעיר לא רק משום שבאופן כללי נדרש להתרחק מהאזור המודבר, אלא גם בגלל שהחומרים הכימיקלים עלולים להתפשט, לפגוע באיכות הסביבה, ולפגוע בכם ובשכניכם.
הדברה ראויה ומודרנית היא הדברה ירוקה, שזוהי שם לכלל שיטות ההדברה שאינן רעילות ואינן מזיקות לסביבה (מלבד למזיקים עצמם). לא רק זה אלא שגם שימוש מתמיד בהדברה ירוקה יכול להפחית את רמת הזיהום החוגגת בעיר כמו גם בערי מטרופולין נוספים בארץ ובעולם, מה שיתרום לבריאות של כולנו בסופו של דבר.
כשאתם מזמינים מדבירים העוסקים במקצועם בצורה ירוקה, הקפידו שהם מוסמכים לכך, על פי חוק.

מדביר

כאשר המזיקים על כל גווניהם ממלאים את העיר ומאיימים על התברואה שלה, הברירה הטובה ביותר שיכולה לעמוד לרשותכם תהיה הזמנת מדביר מומחה שיטפל בעניין תמורת מחיר אטרקטיבי ומבלי שישאיר זכר לכל המזיקים בבית, בדירה או במוסד שלכם.
מפני שהמזיקים נמצאים בעיקר, שוק המדבירים המציעים את שירותיהם לעיר זו גדולה ביותר.
כשאתם מחפשים מדביר, חשוב שתעשו השוואת מחירים בין המדבירים השונים ולבחור את המדביר לא רק הכי זול אלא גם הכי מוסמך.
כמו כן תבדקו את מיטב השירות שהמדבירים השונים מציעים על סמך ביקורת של לקוחות קודמים.
חשוב גם לוודא האם המדביר יציע לכם אחריות על ההדברה ואם כן אז לכמה זמן.
לפני שהמדביר בא לביתכם, יש להתכונן לבואו – תנקו את האזור המיועד להדברה ככל הניתן ואם מדובר בריסוס אז אטמו ארונות ושאר מכלים שונים כדי לוודא שהכימיקלים של הריסוס לא יחדרו אל חללי המכלים ויפגעו בדברים השונים שנמצאים בהם.